نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور

0

نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور
دبیر فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام کشور اعلام کرد:در پایان رقابتهای قهرمانی پرورش اندام کشور که در سه رده سنی جوانان ، بزرگسالان و پیشکسوتان برگزار شد، تیمهای تهران در هر سه رده به مقام قهرمانی دست یافتند.
به گزارش خبرنگار ورزشی ایرنا ˈاحمد بلاسی‌ˈ در رده سنی جوانان، تیم تهران با ۵۶ ، فارس با ۵۲ و گیلان با ۴۰ امتیاز رتبه های اول تا سوم را کسب کردند.
تیم تهران در رده سنی بزرگسالان نیز با ۸۴ امتیاز مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد و تیمهای البرز و اصفهان با ۷۳ و ۶۸ امتیاز در سکوهای دوم و سوم جای گرفتند.
: در رشته بادی کلاسیک نیز تیم تهران با ۵۶ امتیاز اول شد و خراسان رضوی با ۳۸ و تیم البرز با ۲۶ امتیاز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در رده سنی پیشکسوتان که در سه رده سنی برگزار شد، ˈغلامحسین بی غمˈ و ˈداوود رحیمیˈ از تهران و ˈمحمود زارعˈ از فارس رتبه های برتر را کسب کردند.
مسابقات پرورش اندام و بادی کلاسیک قهرمانی کشور با شرکت حدود ۴۰۰ ورزشکار از ۲۱ استان کشور سیزدهم و چهاردهم مهر ماه جاری در سالن ورزشی بابانظر مجموعه ورزشی کارگران مشهد برگزار شد.
نفرات برتر این مسابقات به اردوی تیم ملی بدنسازی و پرورش اندام کشور برای اعزام به مسابقات جهانی تایلند که شانزدهم تا بیستم آذر برگزار می شود، راه یافتند.

 

d6h0tzu32t057woovkzh <font color=ff0303> نتایج مسابقات قهرمانی بدنسازی و پرورش اندام کشور </font> news  پرورش اندام،بدنسازی،مشهد،کشور،مسابقات،قهرمانی،نتایج

 

اشتراک گذاری

درباره نویسنده

قهرمان هشت دوره پرورش اندام ومربی بین المللی فدراسیون جهانی بدنسازی IFBB-تحصیل کرده تربیت بدنی-مدیر مجتمع ورزشی گلها-مدیر شرکت تولید دستگاههای بدنسازی بادی فول-مدیر سایت اتحادیه بدنسازی ایران-مشاور مربیگری ,مدیریت وبازاریابی باشگاههای بدنسازی

یک نظر دهید


*